HİZMETLERİMİZ

Katlanır Cam Balkon Sistemleri, Katlanır camların takılması kullanıma ve yere bağlıdır. Balkon camları, klasik mağaza vitrini ve kelebek mağaza vitrini gibi farklı yapılar vardır. Kelebek dükkanı vitrini, ana farkın yapı ve geri çekme modunda olduğu iki tipte teslim edilir.

İlk iki model için yapı, gözlüklerin takıldığı yerde metalik (hem yukarı hem aşağı) olmalıdır. Önemli olan, tüm bileşenlerin dengelenmesi gerektiğidir. Bu, gözlüklerin herhangi bir titreşim olmadan açılmasını ve kapanmasını sağlar.

Katlanır Cam Balkon

Kelebek modelinde, gözlükler üst kısımda ray sabitleyicileri ve tekerleklere ihtiyaç duyduğundan ve alt kısımda bir cam çerçeveye ve kol kilidine ihtiyaç duyduklarından, yapı üst parçanın genişliğinde metalik bir profil olmalıdır. Bu modeldeki raylar ve tekerlekler ilk iki modelden farklıdır ve gözlük çerçevesi 4 cm yerine 8 cm’dir. alt ray bu modelden çıkarılır, böylece alt kısımda yer kaplamaz, bu da bir avantajdır.

Çok amaçlı restoranlar için yaygın olan kelebek modelinde, alanı farklı parçalara bölebiliriz. Her bölümün kendi servis alanı vardır. Tüm alanın gerekli olduğu durumlarda, gözlükler bir taraftan katlanabilir. Cam balkonlar şeffaftır ve binanın cephesini etkilemez.

Katlanır camların montajından kaynaklanan değişiklikler nedeniyle, yağmur, kar ve diğer faktörler balkonları etkileyemez. Aynı zamanda, cam balkonlar gürültü, toz, böcekler, hayvanlar ve diğer çevresel etkilere karşı yalıtım görevi görebilir.

Katlanabilir camın montajı kolaydır ve birincil metalik yapı hazırsa, en kısa sürede monte edilebilir.KATLANIR


Teklif Al

Yorumlar (0)

Henüz onaylanmış yorum yok!
Yazıya ilk yorumu siz yazarak düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

Yorum Yazın